Zdecydowałam się kupić księgę weselną

Zbliżał się mój wielki dzień. Już niedługo miałam wyjść za mąż. Większość rzeczy i kwestii organizacyjnych była już dopięta na ostatni guzik. Pozostało mi tylko czekać na „wielki dzień”. Jednakże wciąż jeszcze nie kupiłam jednej rzeczy. Była mi potrzebna weselna księga gości. Gdy powiedziałam o tym mojej mamie, była ona zdziwiona. Nie wiedziała do czego ma służyć taka księga.

Gdzie dostanę eleganckie księgi weselne?

księga weselna wpisWytłumaczyłam jej, do czego służy taka księga weselna Wpis do takiej księgi może być wspaniałą pamiątką dla państwa młodych. Goście mogą za pośrednictwem takich wpisów złożyć życzenia młodej parze, czy podziękować za świetnie zorganizowaną uroczystość. Gdy to powiedziałam mama przyznała mi rację i uznała, że to świetny pomysł. Razem zastanowiłyśmy się, gdzie kupić takie unikatowe księgi. Wpadłyśmy na pomysł, żeby udać się do pobliskiego sklepu z artykułami dekoracyjnymi i okolicznościowymi. Jak się okazało, to był naprawdę świetny pomysł. Znalazłyśmy tak eleganckie księgi weselne, które można było dodatkowo spersonalizować. Wybrałam księgę, której wzór najbardziej mi się podobał. Miała ona twardą okładkę z pięknym wzorem weselnym. Dodatkowo poprosiłam, aby na okładce znalazły się imiona – moje oraz mojego wybranka, a także data ślubu. Nie musiałam długo czekać na realizację tego zlecenia, ponieważ sprzedawca wykonał je zaledwie w kilkanaście minut.

Byłam bardzo zadowolona i od razu kupiłam gotową księgę. Mojemu narzeczonemu również bardzo podobał się ten pomysł. W dniu ślubu na sali weselnej księga była położona na stoliku przy wejściu na salę taneczną. Goście w dowolnym momencie podchodzili i wpisywali się w księdze. To okazało się dla nas świetną pamiątką. Wielu gości zostawiło tam bardzo miłe wpisy i podziękowania.