Zakup retraktorów chirurgicznych do gabinetu

Zarówno ja, jak i mój mąż, pracowaliśmy jako lekarze weterynarii. Jednak nie mieliśmy swojego gabinetu, tylko pracowaliśmy w różnych gabinetach, u innych lekarzy. Jednak marzeniem naszym od zawsze było otwarcie własnej kliniki weterynaryjnej, więc po uzyskaniu już znacznego doświadczenia w prowadzeniu gabinetu, w końcu zdecydowaliśmy się na otwarcie punktu.

Wykorzystanie chirurgicznych retraktorów w weterynarii

weterynariaMąż zajął się sprawami zakładania gabinetu pod względem całej papierkowej roboty, znalezienia punktu i przygotowania wszystkiego pod rozpoczęcie w nim pracy. Ja skupiałam się natomiast na przygotowaniu całego sprzętu, jaki będzie nam potrzebny. Zaczęłam oczywiście robić listy, z których to kolejno wykreślałam następne zakupione już urządzenia. Chciałam, aby nas gabinet był wyposażony w jak najwięcej sprzętu, a akurat mogliśmy sobie pozwolić na to, co automatycznie dało by nam przewagę nad innymi gabinetami weterynaryjnymi. Jednym z ważniejszych punktów dla mnie był retraktory chirurgiczne, których używałam różne rodzaje w trakcie mojej kariery weterynaryjnej i muszę przyznać, że można trafić na naprawdę różnej jakości takie narzędzia. Zależało mi, aby nasze retraktory, jak i inne podobne przyrządy, były skuteczne w swoim działaniu i długotrwałe jeśli chodzi o poprawne ich używanie. Skorzystałam z usług sprzedawcy takich retraktorów, o którym usłyszałam pierwszy raz jeszcze w trakcie pracy u innego weterynarza.

Właśnie na przykładzie tych wspomnianych retraktorów chciałam pokazać mężowi, o jaką jakość sprzętu będę walczyć w naszym gabinecie. Liczymy, że nasza wiedza i doświadczenie, w połączeniu z narzędziami i sprzętem weterynaryjnym najwyższej jakości, pozwoli nam wyrobić sobie dobre zdanie u przyszłych klientów.

Więcej informacji znajdziesz na www.glowackivet.pl!