Zabawne upominki w sklepie nad morzem

Jako dziecko nie doceniałam tak wycieczek szkolnych, jak obecnie kiedy jestem dorosła. Wówczas liczyło się dla mnie tylko to, czy pojedziemy zjeść do fastfooda z którym na co dzień nie miałam wiele wspólnego. Dziś jednak najważniejszą kwestią jest dla mnie zakupienie pamiątek.

Sklepy z przepięknymi upominkami

sklep z upominkamiTego roku wybraliśmy się z rodzicami nad morze. Nie byłam nad nim od czasów podstawówki, kiedy odwiedziliśmy tę piękną stronę naszego kraju podczas zielonej szkoły. Jako dziecko najbardziej fascynowały mnie budki z nietypowym dla mnie jedzeniem oraz oczywiście plaża i mnóstwo dziecięcych atrakcji. Teraz z kolei bardziej fascynuje mnie zwiedzanie zabytków oraz możliwość oglądania pięknych, nadmorskich krajobrazów. Uwielbiam także pamiątki dlatego kiedy tylko dotarliśmy na miejsce i odespaliśmy podróż, od razu zaczęłam szukać miejsca w którym będę mogła znaleźć sklep z upominkami. Okazało się, że trafiłam nie tyle na sklepik z typowymi nadmorskimi pamiątkami, ale sklep który oferował te pamiątki w humorystycznym wydaniu. Jeszcze nigdy dotąd nie spotkałam się z taką wersją pamiątek i muszę przyznać, że naprawdę bardzo mile zaskoczyła mnie możliwość zakup tak oryginalnego upominku. W ofercie sklepu było naprawdę wiele takich różnorodnych gadżetów i z początku nie miałam pojęcia na co się zdecydować. Chciałam zakupić coś głównie dla mojego chłopaka, ale też znaleźć coś dla siebie. Koniec końców udało mi się zrobić w pełni udane zakupy i co więcej, nie odchudziły one znacząco mojego portfela!

W sklepie z upominkami zakupiłam sobie koszulkę w tym samym kolorze, jaką noszą ratownicy z napisem „Najseksowniejsza ratowniczka na tej plaży”, a swojemu chłopakowi kupiłam pendrive w kształcie bardzo seksownej kobiety w bikini, oraz stateczek na którego żaglach widniał zabawny motyw oraz buteleczkę z własnoręcznie napisanym listem miłosnym.