Wykonanie rozkładanego ławostoła na zamówienie

Byłem dość cenionym stolarzem w swojej okolicy, ponieważ potrafiłem wszystko wykonać bardzo profesjonalnie. Ludzie zlecali mi mnóstwo pracy i byłem człowiekiem zajętym. Pracowałem często nawet w weekendy, żeby wywiązać się ze wszystkich kontraktów, ale pieniądze za to były porządne.

Stolarz wykonujący mnóstwo nowoczesnych ławostołów na zamówienie

ławostoły rozkładane nowoczesneOstatnio coraz częściej ludzie zamawiali u mnie ławostoły rozkładane nowoczesne i tym głównie się zajmowałem. Dostawałem wiele tego typu zamówień i właściwie nic innego przez ostatni czas nie wykonywałem. Pod koniec zeszłego tygodnia w moim warsztacie pojawił się młody chłopak. Chciał, żebym wykonał dla niego nowoczesny ławostół i przyszedł z projektem, który sam wykonał. Musiałem przyznać, że zaprojektowany ławostół był bardzo precyzyjnie. Różnił się od tych, które do tej pory produkowałem, ponieważ posiadał więcej funkcji a po rozłożeniu mieścił aż dziesięć osób. Zaintrygowało mnie to zamówienie i chętnie je przyjąłem. Oczywiście cena, którą podałem temu chłopakowi uwzględniała fakt, że pierwszy raz wykonywałem tego typu ławostół. Chłopaka kwota nie zraziła, ponieważ bardzo mu na tym meblu zależało i był w stanie zapłacić za niego wszystkie pieniądze. Za wykonanie ławostoła zabrałem się natychmiast. Chciałem jak najszybciej wykonać to zlecenie. Dzięki temu, że wykonywałem wiele różnych ławostołów, to poradziłem sobie całkiem nieźle z tym projektem. Po dwóch tygodniach chłopak mógł odebrać swoje zamówienie.

Wykupiłem od tego chłopaka projekt ławostoła, który on sam wykonał, ponieważ ławostół, który dla niego wykonałem był najlepszym rozwiązaniem, jakie do tej pory w ogóle widziałem. Postanowiłem oferować go w stałej sprzedaży, bo coś przeczuwałem, że będzie on największym hitem.