Sprzedaż sandałów w sklepie online

Do handlu od zawsze miałem smykałkę i postanowiłem to wykorzystać. Oczywiście najpierw zdobyłem doświadczenie w przedsiębiorstwie handlowym, gdzie sprzedawałem produkty przez telefon i dzięki temu mogłem założyć własny sklep internetowy.

Sklep internetowy z tanimi sandałami chłopięcymi

sandały chłopięce EmelZdecydowałem się handlować obuwiem, ponieważ na ten produkt jest zawsze zapotrzebowanie. Najwięcej butów kupują rodzice swoim dzieciom, ponieważ rosną im stopy i trzeba inwestować w większe rozmiarowo obuwie. Nawiązałem kontakt z producentem, który zaoferował mi buty dla dziewczynek i sandały chłopięce Emel w bardzo atrakcyjnych cenach. Szybko sobie przeliczyłem, że świetnie na tym wyjdę i nawet się nie zastanawiałem na tą współpracą. W moim sklepie internetowym sprzedawałem obuwie dziecięce i póki co zamierzałem na tym poprzestać. Towar na bieżąco schodził z magazynu i nie musiałem się martwić o to, że coś mi zalega. Nie wprowadzałem także żadnych wyprzedaży, ponieważ sandały bardzo dobrze się sprzedawały w regularnej cenie. Jeden klient raz wysłał do mnie zapytanie o takie sandały dla chłopca. Interesowała go większa ilość i pytał o ewentualną zniżkę. Nie chciałem dawać żadnych rabatów dopóki nie dowiedziałem się w jakim celu chce kupić tyle par butów. Facet robił zakupy dla domu dziecka i wtedy stwierdziłem, że muszę się z nim dogadać bo to był przecież szczytny cel. Sandały sprzedałem mu po cenie zakupu. Może i nic na tym nie zarobiłem dla siebie, ale czułem się na prawdę świetnie dzięki tej decyzji.

O tamtej sytuacji opowiedziałem wszystkim swoim znajomym, którzy byli pod wrażeniem zachowania tego klienta. Postanowiliśmy po tym wszystkim sami przygotować na święta paczki ze słodyczami dla dzieciaków. Obiecaliśmy sobie robić to co roku.