Sprzedaż różnych typów doniczek

Zawsze chciałam pracować w zawodzie ogrodnika. Związku z tym zdecydowałam się na założenie własnego sklepu ogrodniczego przy którym mam ogrody z sadzonkami kwiatów. Wiele osób kupuje u mnie sadzonki krzewów czy kwiaty. Z czasem mój interes nabrał tempa i mogłam zatrudnić pracowników.

Plastikowe doniczki w sprzedaży

doniczki plastikowe dużeBiorąc pod uwagę duże zainteresowanie klientów kwiatami i innymi roślinami, to dobrze, że zdecydowałam się na otwarcie tego sklepu ogrodniczego. Nie sądzę bym mogła robić coś innego w życiu. To mi bardzo odpowiada i co najważniejsze spełniam swoje ambicje. Trzeba zawsze w życiu kierować się swoimi marzeniami. W sklepie mam dość spory wybór gatunkowy roślin. Sadzonki są posadzone w ziemi, ale jak klient przychodzi kupić je to przesadzamy je do zwykłych doniczek, które są w cenie tej rośliny. Ale mamy też doniczki plastikowe duże, które sprzedajemy osobno jako towar. Ludzie też kupują same doniczki. Stawiają te potem w domu. W swej ofercie mam szeroki wachlarz wyboru doniczek. Można kupić tutaj małe doniczki lub takie ogromne, a także średniej wielkości. Zazwyczaj takie doniczki sprzedaję z kwiatami. A to potem klient decyduje czy zostawi kwiat w tej plastikowej doniczce czy przesadzi roślinę do innej. Codziennie mój sklep odwiedza sporo klientów. Jedni tylko oglądają, zastanawiają się, a inni kupują to co im wpadnie w oko. Ceny też nie mam aż tak wysokie, więc dzienny utarg jest w miarę na dobrym poziomie. Nie chciałam też przesadzić z cenami, gdyż klient mógłby pójść do konkurencji.

Skoro lubię rośliny i prace w ogrodzie, to postanowiłam stworzyć sklep ogrodniczy wraz z ogrodem, na którym są posadzone sadzonki różnych roślin. Wiele osób przychodzi do mnie po sadzonki. Cieszy mnie to, gdyż mając klientów nie żałuję, że założyłam ten sklep.