Sprzedaż nowoczesnych ramek do gniazdek

W ostatnim czasie odnotowałem lekki przestój, co miało wpływ na zyski ze sprzedaży. Na szczęście w firmie zatrudniałem doradcę, który był świetny i nie raz już wyciągnął mnie z patowej sytuacji. Ufałem mu i konsultowałem z nim wszystkie ważne decyzje.

Oferowanie markowych ramek do gniazdek 

ramki do gniazdek simonPo długiej nardzie doradca zalecił mi, żebym wprowadził do oferty sprzedażowej produkt znanej i cenionej marki, ponieważ będzie miało to znaczący wpływ na działanie mojej firmy i przybędzie mi klientów. Długo analizowałem rynek i ostatecznie zdecydowałem się wprowadzić do sprzedaży ramki do gniazdek Simon, które były najbardziej cenione na rynku. Samodzielnie skontaktowałem się z producentem, u którego złożyłem zamówienie na ramki do gniazdek. W tych czasach takie ramki stosowali wszyscy, ponieważ było to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Ramki dostępne były w różnych kolorach i nie chciałem się ograniczać, dlatego zamówiłem ramki we wszystkich dostępnych u producenta kolorach. Z racji, że było to pierwsze złożone przeze mnie zamówienie, to musiałem za wszystko zapłacić od razu. To nie był problem, ponieważ przygotowałem się do tego. Jeszcze tego samego dnia wszystko załatwiłem i ramki do gniazdek pojawiły się w sprzedaży. Marka ta była znana wszystkim i reklamować tego nie było trzeba. Doradca miał rację, ponieważ dzięki wprowadzeniu do sprzedaży tych nowoczesnych ramek do gniazdek znowu zaczęły napływać zamówienia i byłem zadowolony, że to przyniosło tak ogromny efekt.

Z czasem postawiłem na więcej markowych produktów. Były one nieco droższe, ale i tak dzięki marży wychodziłem na swoje. Klientów pozyskiwałem każdego miesiąca i co najważniejsze, decydowali się ze mną współpracować na stałe. Kondycja mojej firmy znacząco się poprawiła.