Przeznaczenie metalowych regałów

Wyposażeniem każdego sklepu, bez względu na branżę są regały, przeznaczone do przechowywania i eksponowania towaru na sprzedaż. Oczywiście w sklepie z odzieżą regały zamienimy na wieszaki, ale na zapleczu na pewno będą jakieś półki, bo towar trzeba gdzieś magazynować.

Lepszy polski czy zagraniczny regał metalowy?

polski producent regałów metalowychNa rynku dostępnych jest mnóstwo regałów używanych w branżach handlowych. Jedni regału potrzebują do ekspozycji towaru, a inni potrzebują specjalnych półek na przechowywanie zapasów towaru. Regały są wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego, a ich przeznaczenie zależy od tonażu jaki mogą unieść. W dużych sklepach budowlanych możemy dostać masywne, i wytrzymałe regały metalowe z poprzecznymi wzmocnieniami, które udźwigną nawet 500 kg. Są one przeznaczone dla magazynów, gdzie przechowywane są ciężkie materiały lub maszyny specjalistyczne. Polski producent regałów metalowych w niczym nie ustępuje jakością od zachodnich produktów, często sprowadzanych do naszego kraju w dużo wyższych cenach. Producenci zawsze dają gwarancję na swoje produkty i w przypadku metalowych regałów jest to okres dwóch lat. Drewniane regały świetnie się nadadzą do piekarni, albo sklepu spożywczego ponieważ są ekologiczne i mogą mieć kontakt z żywnością. Te wykonane z tworzyw sztucznych są przeznaczone do lekkich produktów takich jak np. odzież lub towar do wagi paru kilogramów ponieważ jego maksymalny udźwig wynosi zazwyczaj ok. 100 – 150 kg. Będą one łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe przy takim wykorzystaniu.

Zdecydowanie lepszym wyborem będzie polski producent regałów ponieważ jego towar jest wytarzany u nas w kraju w dużo niższej cenie niż te sprowadzane z Chin z surowców wątpliwej jakości. Wspierając rodzinne biznesy pomagamy w rozwoju naszego kraju.