Prosty sposób na mocowanie przedmiotów

 

Czasami codzienne sytuacje wymagają od nas ogromnej kreatywności. Poszukujemy tanich rozwiązań, które pomogą nam sprostać różnym wyzwaniom. Rzeczą, która nam może pomóc podczas wielu takich improwizacji jest popularna trytytka. Jest to plastikowy produkt, który posiada bardzo niską cenę. W dodatku możemy go stosować dosłownie wszędzie.

Uniwersalne zastosowanie trytytek

plastikowe trytytkiPierwszym przykładem jest chociażby awaria spłuczki toaletowej gdzie szukamy rozwiązania tymczasowego. Okazuje się, że za pomocą właśnie prostej trytytki można wykonać prowizoryczną spłuczkę, która pomoże przetrwać okres do zakupu nowego urządzenia. Kolejnym przykładem jest ogród gdzie często próbujemy zapewnić stabilność pnącym czy wysokim roślinom. Okazuje się, że również można je przymocować za jej pomocą do prostego kijka bądź deski. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które wymaga minimalnego nakładu finansowego, a wytrzyma przez bardzo długi okres czasu. Tak samo świetnie sprawdzi się podczas naprawy ogrodzenia gdzie zastaniemy pęknięte oczka. Za pomocą prostych narzędzi możemy usunąć końcówkę zaciśniętej trytytki aby całość wyglądała na estetyczną. Plastikowe trytytki znajdą też swoje zastosowanie dla osób wyruszających w podróż. Okazuje się, że można połączyć dwa zamki w walizce za pomocą tej prostej rzeczy. Wtedy nie musimy martwić się rozsuwaniem zamka, ponieważ zostanie on zabezpieczony w dodatkowy sposób, a my po zakończeniu podróży możemy szybko usunąć założoną trytytkę.

To samo dotyczy przyczepiania ozdób świątecznych w różnych miejscach na terenie naszego domu. Możemy szybko przymocować wiszące ozdoby do lamp, balustrady czy drzwi. Jak widzimy trytytka jest metodą na wiele improwizacji, która sprawdzi się dosłownie wszędzie. Na dodatek możemy liczyć na bardzo niski koszt poduktu.