Projektowanie pięknego wnętrza domu

Ostatnio zaczęłam zwracać uwagę na wystroje domów moich koleżanek. Zawsze starały się kupić coś nowego, dokonywały różnych zmian. Wcześniej nie przykładałam do tego wagi. Byłam skupiona na pracy, moje obowiązki domowe to było jedynie sprzątanie z grubsza i pranie. Jednak widocznie czas było coś zmienić.

Idealne wnętrze domu z projektantem

projektowanie wnętrz domów gdańskNie miałam kompletnie pomysłu, w jaki sposób mogę zmienić mój dom. No tak, projektowanie wnętrz domów gdańsk nie było moją mocną stroną. Nie znałam się na tym, a chciałam, żeby stworzyć coś fajnego w domu. Tak więc projektant musiał nam przyjść z pomocą. Zadzwoniłam po jednego z najlepszych, ponieważ uznałam, że raz w życiu można zaszaleć. Chciałam, żeby chociaż to raz moje koleżanki zostały czymś mocno zaskoczone i troszkę mi pozazdrościły. Uznałam, że to może być fajne uczucie. Projektant przyjechał na czas i zaczęliśmy ustalać plany zmian w domu. Na początku w ruch poszedł salon, ponieważ trzeba było zmienić w nim praktycznie wszystko. Był zagracony i w ogóle nie spełniał swojej funkcji wypoczynkowej i miejsca przyjmowania gości. Wyrzuciliśmy wszystko, stwierdziliśmy, że położymy tam nowe panele i dywan na pół pokoju. Poza tym stwierdziliśmy, że postawimy tam tylko kanapę, dwa fotele i jakiś stolik, żeby móc postawić na nim gazety. I oczywiście obowiązkowo jakiś kwiatek w doniczce na parapecie i świeże kwiaty w wazonie, żeby ożywiały naszą przestrzeń. Z resztą pomieszczeń równie szybko sobie poradziliśmy.

Kiedy wszystkie prace już się skończyły i mój dom wyglądał jak przybytek jakiejś gwiazdy filmowej, byłam usatysfakcjonowana. Zadzwoniłam po koleżanki, zrobiłam parapetówkę. Były w szoku, że z takiego domu zrobiłam mały pałacyk. Tak bardzo mi się teraz podoba w domu i dobrze się w nim czuję.