Poszukiwania stołów cateringowych

 

Postanowiliśmy z moim narzeczonym urządzić przyjęcie weselne w naszym domu. Akurat niedawno przeprowadziliśmy się do dużego domu na wsi, dlatego bez problemu mogliśmy pomieścić odpowiednią liczbę gości. Zaczęliśmy się zastanawiać, czy mamy wszystko już zorganizowane i wtedy wpadł nam do głowy pewien pomysł. Postanowiliśmy dokupić stół cateringowy.

Zalety okrągłych stołów cateringowych

stoły cateringowe okrągłe składaneNie chcieliśmy, żeby nasi goście cały czas tylko siedzieli za stołami, dlatego zdecydowaliśmy się postawić wszystkie przekąski i zimne napoje na stole cateringowym. Jeszcze tego samego dnia wybraliśmy się do sklepu, żeby znaleźć interesujący nas mebel. Szybko znaleźliśmy stoły cateringowe składane, które bardzo nam się spodobały. Zaletą składanych stołów było to, że po złożeniu nie zabierały zbyt dużo miejsca. Bez problemu mogliśmy schować mebel na strych albo do piwnicy. Okrągły stół umożliwiał także swobodne dosięgnięcie do wszystkich ustawionych na nim rzeczy, bez względu na to z której strony ktoś sięgał. Wybrany przez nas model stołu posiadał solidne, metalowe nóżki z zabezpieczeniem antypoślizgowym. To było dla nas bardzo ważne, bo na przyjęciu miało być kilkoro dzieci i nie chciałabym, żeby któreś biegając potknęło się i wywróciło cały stolik. Powierzchnia blatu dodatkowo została pokryta tworzywem imitującym drewno, dzięki czemu całość prezentowała się niezwykle elegancko.

W sam raz na przyjęcie weselne i inne rodzinne uroczystości. Postanowiliśmy do razu zakupić stół, tym bardziej że był naprawdę bardzo tani. W domu od razu go przetestowaliśmy. Bardzo prosto i szybko się on rozkładał i składał. Był także niezwykle stabilny i wytrzymywał duże obciążenie. Na przyjęciu weselnym świetnie się sprawdził. Łatwo można było także utrzymać go w czystości.