Polecane regionu do wypraw wodnych

Kraje śródziemnomorskie cieszą się dużą popularnością. Zarówno jeśli wyjeżdżamy na ląd i spędzamy cudowne wakacje jak i rejsy statkiem. Zdecydowanie rejsy po Morzu Adriatyckim stało się odbioru lat popularne. Faktycznie za tą samą cenę co na ludzie możemy spędzić fajny czas czyli urlop letni właśnie podróżując statkiem i zwiedzając przy okazji kilka cudownych miejsc.

Siedmiodniowy rejs statkiem wycieczkowym

rejsy jachtem po adriatykuDla miłośników aktywnych wakacji polecane są różnego rodzaju rejsy jachtem po Adriatyku. Oprócz rejsów jachtem możemy także zamówić taki rejs, który trwa siedem dni i odbywa się na tak zwanym statku wycieczkowym. Zarówno na jachcie jak i na dużym statku mamy najlepsze warunki do odpoczynku oraz do spędzania aktywnie czasu. Rejs po Adriatyku zazwyczaj rozpoczynają się z portu w Chorwacji, poprzez Grecja i Włochy możemy podróżować nawet kilka dni. Cena za taki rejs jachtem uzależniona jest od wielu czynników. Oczywiście mamy całą dobową opiekę, cztery posiłki dziennie, ubezpieczenie. Wszystkie wycieczki, które odbywać się będą na lądzie podczas kilku godzin dziennie wolnych trzeba opłacić indywidualnie. Cena za rejs jachtem to koszt około 2000 zł za osobę za siedem dni. Zdecydowanie race wycieczkowce będzie dużo droższe, a cena zaczyna się od 4000 zł za osobę. Na takim statku jednak mamy wiele atrakcji jak pole golfowe, basen i tym podobne.

Ulubione przez wszystkich turystów rejsy z Chorwacji do Grecji lub Włoch można zarezerwować nawet na przyszły wakacje. Obecnie wszystkie firmy, które organizują takie wycieczki ogłaszają się na różnych stronach internetowych. Tam można zabukować konkretny termin oraz nawet konkretne jacht. Takie wycieczki z roku na rok cieszą się większym zainteresowaniem dlatego ich cena nie spada.