Nowy wystrój sali weselnej

 

Moja matka postawiła mnie przed faktem dokonanym. Otóż poinformowała mnie, że przepisała na mnie swój lokal, ponieważ ona już nie chciała prowadzić działalności. Uzbierała dużo pieniędzy i postanowiła przenieść się na wieś, gdzie kupiła sobie dom. Zostałam więc właścicielką restauracji. 

Urządzenie sali weselnej w nowoczesnym stylu

sala weselna - ŚwiebodzinMiałam spore pojęcie o prowadzeniu restauracji, ponieważ wielokrotnie pomagałam mojej mamie i ta branża nie stanowiła przede mną żadnych tajemnic. Pierwszy pomysł na jaki wpadłam to zmiana wystroju na sali weselnej. Była ona często wynajmowana, ale nie prezentowała się zbyt elegancko. Stały tam stare stoły i krzesła a zasłony to już dawno powinny być wyrzucone. Owa sala weselna – Świebodzin wyglądała jak żywcem wyjęta z lat osiemdziesiątych i musiałam to koniecznie zmienić. Wiedziałam, że dzięki temu będzie więcej imprez a restauracja głównie z tego czerpała największy zysk. Zatrudniłam specjalistę od aranżacji wnętrz. Wyjaśniłam mu jaki wystrój mnie najbardziej interesował i miał postępować zgodnie z moimi wskazówkami. Zmiana wystroju w sali weselnej rozpoczęła się już po tygodniu. Pojawiły się w niej nowiutkie stoły i wygodne krzesła. Krzesła idealnie pasowały do całości. Nowe zasłony, które zostały zawieszone w sali rozjaśniały pomieszczenie i wszystko prezentowało się o wiele lepiej. Byłam dumna z tych zmian i już wiedziałam, że tę salę będę wynajmowała o wiele częściej. Przy okazji postanowiłam też wprowadzić zmiany w menu.

Efekty wprowadzonych zmian przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Było tyle rezerwacji, że niektórym klientom musiałam odmawiać. Sala co weekend była wynajmowana i ludziom bardzo podobał się jej nowy wystrój. Wykonałam kawał dobrej roboty z czego byłam bardzo dumna.