Nowe czapki w sklepie

 

Kierownik naszego sklepu często sprowadzał do nas markowe rzeczy, które zawsze cieszyły się sporym powodzeniem. Dzięki niemu nasz sklep miał zawsze wysoką sprzedaż i byliśmy jednymi z najlepszych. Cieszyłem się, że właśnie tutaj pracuję.

Wszystkie czapki sprzedały się błyskawicznie

czapka cleveland cavaliersOstatnio jak kierownik wrócił z jakiegoś ważnego spotkania to oznajmił nam, że dostaliśmy nowy produkt, który jest bardzo atrakcyjny. Była to czapka cleveland cavaliers, o której już jakiś czas temu słyszałem. Ludzie bardzo chętnie ją kupowali i chyba trzech moich kumpli także miało takie czapki. Dostawę sam przyjmowałem i wystawiłem czapki tuż przy wejściu do sklepu. Dzięki temu każdy, kto przechodził obok mógł zobaczyć nasz nowy produkt. Czapki dotarły do nas w trzech różnych kolorach. Były to najchętniej kupowane kolory co sprawdził uprzednio nasz kierownik. Kiedy ludzie zauważyli, że te czapki pojawiły się w naszym sklepie to zaczęli do nas zaglądać. Wzbudziły one spore zainteresowanie a tego właśnie spodziewał się nasz kierownik. Pierwszego dnia sprzedaliśmy trzydzieści sześć czapek i wiedzieliśmy, że to bardzo dobry wynik. Kierownik pod koniec dnia zwołał spotkanie i poinformował nas, że czapki będziemy sprzedawać regularnie, ponieważ udało się podpisać umowę z producentem. Dla nas to była świetna informacja, ponieważ mamy premię od sprzedaży i wiedzieliśmy, że dzięki czapkom zarobimy więcej pieniędzy. Następnego dnia sytuacja się powtórzyła i również sprzedaliśmy bardzo duże ilości czapek.

Premia, którą dostałem za zeszły miesiąc była ogromna. Jeszcze nigdy tyle nie zarobiłem a czapki sprzedały się błyskawicznie. Dość często składaliśmy zamówienia u producenta, by nigdy nam nie zabrakło towaru w sklepie. To był najlepszy okres sprzedażowy.