Nowa sukienka we wzory

Czasami gdy sobie coś kupię, to czekam na odpowiednią okazję, by to założyć. Wtedy kojarzy mi się dana rzecz jeszcze lepiej, bo z jakimś ważnym wydarzeniem. I to samo oczekiwanie na dzień w którym ją założę jest takie fajne. Patrzę na daną rzecz na wieszaku i nie mogę się doczekać. Przyznam, że uwielbiam powiększać zawartość mojej garderoby.

Weekend z nową sukienką etniczną

sukienka we wzory etniczneTym razem, na specjalną uroczystość, czyli tutaj akurat na obronę mojej najlepszej przyjaciółki czekała sukienka we wzory etniczne, która była moim nowym nabytkiem. Przepiękna sukienka, czarna w żywe wzory, układające się w jakiś schemat. To właśnie cenie we wzorach etnicznych, że są takie niebanalne i bardzo ciekawie prezentują się zarówno z daleka, jak i z bliska. Sukienkę zauważyłam na wystawie jednego ze sklepów w centrum miasta. Nie jest to znany sklep na cały kraj, dlatego też odzież nie jest oklepana i wszędzie taka sama. Byłam zadowolona, że zaraz każda dziewczyna nie będzie miała takiej samej sukni jak ja. Tak ma często miejsce w przypadku butików ogólnokrajowych. Ludzie są mało oryginalni niestety. Dlatego ja wybrałam sobie wyjątkową sukienkę i już nawet, gdy ktoś mnie na ulicy w niej zauważył, jak szłam na uczelnię siostry, to mnie pochwalił. Była to jakaś młoda kobieta. Uwielbiam komplementy, bo wtedy moja stylizacja jest doceniona i wiem, że dobrze, że taką wybrałam. Inni pytali mnie, gdzie kupiłam taką.

Suknia pięknie prezentowała się wśród innych sukienek, które były szare, lub różowe w jednym kolorze, bez żadnych dodatków. One były takie smutne, a moja sukienka elegancka, a jednocześnie pełna życia. Trzeba zaszaleć czasem z modą, a nie poddawać się panującym trendom. Swój własny wypracowany styl to podstawa. Nikt nie doceni popularnych i takich samych stylizacji, tylko te wyjątkowe.