Niedrogi plan konferencyjny może być skuteczny

Jeszcze kilka lat temu sądziłam, że wszystko może być zorganizowane przez internet. Mocno krytykowałam osobiste spotkania twierdząc, że można tak naprawdę załatwić to taniej i szybciej, nawet się nie widząc. Z czasem moja postawa stała się mniej radykalna. Dostrzegłam plusy osobistych spotkań.

Hotel konferencyjny w Trójmieście: Który najlepszy?

niedrogie hotele konferencyjne - trójmiastoDlatego, gdy rozmawiałam razem ze swoją kierowniczką na temat konferencji, którą co roku organizujemy, byłam już jak najbardziej za. Pojawiły się głosy, że zdecydowanie taniej byłoby zrobić spotkanie w sieci, bo nie mamy aż takiego prestiżu. No tak, ale przecież o niego walczymy. Hotel, w którym miała być konferencja miał dodać naszej firmie „powagi” i stanowić pewnego rodzaju reklamę. W tym roku, hotel musiał być zmieniony, bo konferencja została przeniesiona do Trójmiasta. Zdecydowanie była to dla nas wygodniejsza lokalizacja. Nas pracownicy również mieliby wygodniej. Mimo że do spotkania były jeszcze trzy kwartały, obydwie z kierowniczką szukałyśmy od jakiegoś czasu niedrogie hotele konferencyjne – trójmiasto. Brałyśmy pod uwagę kilka, nie wiedząc do końca czy sugerować się ceną czy renomą. Na konferencję mieli przyjechać znani nam goście, więc kilka dni później podjęłyśmy decyzję o zarezerwowaniu hotelu, który posiadał niedrogie sale konferencyjne, ale miał elegancki wygląd i dobrą lokalizację. Był to najważniejszy krok w całej operacji przygotowawczej, bo od niego zależały wszystkie materiały reklamowe, zaproszenia i logistyka. Gdy domówiłyśmy z kierownictwem hotelu szczegóły, odetchnęłyśmy.

Dosyć długo trzeba było czekać, żeby stres się zakończył, a pojawiło się przyjemny finał. Trzy kwartały oczekiwań – sporo wystąpień należało do mnie – opłacały się jednak. Poczułam się pewniejsza po tym wydarzeniu i dostałam awans. Warto było podenerwować się trochę, by osiągnąć ten cel.