Najlepsze trwałe pomadki

 

Praktycznie wszyscy nakładają pomadkę na koniec, kiedy już skończą cały makijaż. Nic dziwnego, ponieważ produkt ten jest pewnego rodzaju wykończeniem makijażu, który scala wszystkie nałożone na twarz produkty w całość. Kolor pomadki powinien pasować do całego makijażu – kolorów cieni, ale też i oczywiście różu czy użytego rozświetlacza.

Wśród matowych pomadek są najczęściej te najtrwalsze

pomadki do ustJedną z najważniejszych cech pomadek jest oczywiście jej kolor. To na niego zwracamy najpierw uwagę jeżeli kupujemy jakieś nowe kosmetyki. Jednakże w pomadkach bardzo ważna jest też ich formuła – nie powinna wysuszać ust, tylko dawać komfortowe uczucie w czasie noszenia i nie powinna też w czasie malowania zostawiać dziwnych grudek. Kolejną ważną sprawą w przypadku szminek jest też ich trwałość. Każdy użytkownik pomadek do ust wie, jak denerwujące jest to kiedy pomadka zaczyna brzydko i nierównomiernie schodzić z ust. Dlatego też w ostatnim czasie jeżeli chodzi o pomadki do ust producenci starają się produkować takie szminki, które utrzymują się na ustach bardzo długo. Chociaż pomadki występują w różnych wykończeniach i formułach, to najlepsze pod względem trwałości zdecydowanie są pomadki matowe. Wśród pomadek matowych bardzo popularne stały się ostatnio pomadki w płynie, które bardzo często gwarantują świetny komfort noszenia, ale i właśnie trwałość.

W przypadku produktów do makijażu technologia i formuły kosmetyków rozwijają się bardzo szybko. Dlatego też z pewnością w przyszłości możemy spodziewać się jeszcze lepszych pomadek, które będą utrzymywać się na ustach cały dzień i nawet jedzenie nie sprawi, że zaczną się one brzydko ścierać. Już teraz jest kilka takich pomadek, ale najczęściej nie można kupić ich w drogeriach, tylko są to produkty z tzw. wyższej półki.