Modna koszula sportowa dla syna

Mój syn od jakiegoś czasu zmienił styl ubierania się, który jednak mi się nie podobał. Nosił powyciągane koszulki, za duże bluzy czy rozciągnięte swetry. Nie podobał mi się jego styl i postanowiłam nakłonić go do zmian, co łatwe nie było.

Namówienie syna na noszenie sportowych koszul 

koszule sportowe z krótkim rękawemSyn nie dał sobie nic powiedzieć, dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce. Wiedziałam, że lubi on ubrania sportowe i tego nie zamierzałam zmieniać. Chciałam tylko, ażeby ubierał się schludnie i elegancko. Odwiedziłam mnóstwo sklepów w mieście i w jednym z nich dostępne były koszule sportowe z krótkim rękawem, które prezentowały się elegancko. Były one zdecydowanie w stylu sportowym, co na pewno spodoba się mojemu synowi. Kupiłam mu taką koszulę w jego rozmiarze. W domu ją przymierzył. Jego reakcja bardzo miło mnie zaskoczyła, ponieważ koszula tak bardzo mu się spodobała, że chciał ją nosić codziennie. Syn był zdania, że koszule są niewygodne, dlatego ich unikał, ale wcale tak nie było. Udowodniłam mu, że może nosić koszulę, która jest bardzo wygodna i do tego w jego ulubionym stylu. Syn poprosił mnie, ażebym zabrała go na zakupy do tego sklepu, ponieważ chciał więcej takich koszul z krótkim rękawem. Nie musiałam długo syna namawiać na noszenie koszul. Wystarczyło kupić tylko jedną, która tak bardzo mu się spodobała. Od tego czasu syn przestał nosić rozciągnięte koszulki czy swetry. Nosił tylko sportowe koszule, w których prezentował się bardzo elegancko. Byłam z niego niezmiernie dumna. 

Dzięki zmianie stylu syn dostał porządną pracę. Na dodatek poznał bardzo ładną dziewczynę, z którą spotyka się od jakiegoś czasu. W weekend zaprosiłam ją na obiad, ponieważ bardzo chcę poznać wybrankę serca mojego syna. Jestem pewna, że to wspaniała dziewczyna.