Medale wyprodukowane dla najlepszych uczniów

Współczesna szkoła nie zawsze nadąża za oczekiwaniami uczniów. W tym roku postanowiliśmy, że za wszelką cenę zaskoczymy uczniów, którzy osiągnęli szczególnie dobre wyniki w nauce i zajęli wysokie miejsca w konkursach. Chcieliśmy zrobić coś, czego nie zrobił jeszcze nikt przed nami.

Trwała pamiątka dla uczniów – specjalnie wyprodukowane medale

producent medaliKażda pracująca w szkole osoba miała wymyślić jeden rodzaj nagrody, którą mogliśmy uhonorować naszych uczniów. Mój pomysł był jednym z tych, które zostały wybrane. Zaproponowałem, by uczniowie dostali od nas medale. Pomysł nie był wcale trudny do zrealizowania. Wszystko zdążyłem sprawdzić – nasz miejscowy producent medali przyjmował zamówienia nawet na małe ilości medali, a ceny nie były wcale wysokie. Moim zadaniem było zrobienie wszystkiego, żeby medale dotarły do uczniów. Uznałem, że czym szybciej się za to wezmę, tym lepiej. Napisałem maila na adres podany na stronie. Szybko dostałem odpowiedź z profesjonalną wyceną i terminami dostawy. Nakreśliłem dokładnie w jaki sposób widziałbym to, co miałoby widnieć na każdym z medali. Okazało się, że projektant widział to dokładnie w taki sam sposób. Dostałem na maila gotową propozycję. Jeśli ją zaakceptuję, jeszcze tego samego dnia rozpocznie się tworzenie medali. Odpisałem, że mogą zaczynać i wysłać fakturę. Przekazałem to wszystko do dyrektora i księgowej. Szybko okazało się, że medale będą u nas na długo przed czasem. Zastanawiałem się jaka będzie reakcja uczniów, którzy je od nas dostaną.

Na szczęście nie musiałem się o nic martwić. Uczniowie byli wniebowzięci – widać było po nich, że nie spodziewali się czegoś takiego. Byłem z siebie bardzo zadowolony – udało mi się sprawić, że zapamiętają naszą szkołę i będą mieli po nas długotrwałą pamiątkę.