Lateksowe materace dziecięce Hevea

Jestem osobą, która wychowała się na bajkach Disneya. Pomimo swoich lat z sentymentem się gam do animacji i książek, które znam od najmłodszych lat dzieciństwa. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży to byłam najszczęśliwsza osobą pod słońcem, a czas oczekiwania na maleństwo umiliło mi kompletowanie dla niego wyprawki niemowlęcej i urządzanie pokoju marzeń. Chciałam aby moje dziecko miało tak samo radosne dzieciństwo jak ja.

Materac zdobiony postaciami z bajek

materazZa motyw przewodni pokoju dziecka wybrałam jedną z najpiękniejszych bajek animowanych świata. Mam na myśli ukochanego przeze mnie i chyba większość ludzi misia o małym rozumku jakim jest Kubuś Puchatek. Chce, żeby ten wesoły bohater towarzyszył mojemu dziecku od najmłodszych lat tak jak kiedyś mi. Dlatego, też wyposażyłam jego pokój w fototapetę ze Stumilowego Lasu, zasłonki z Kubusiem i Prosiaczkiem i liczne pluszaki. Nawet materac do łóżeczka udało mi się kupić z delikatnym, pastelowym wzorem z Kubusiem Puchatkiem w roli głównej. Lateksowe materace dziecięce Hevea współpracują z The Walt Disney Company i w swojej ofercie mają takie takie właśnie bajkowe produkty z licencjonowanymi wzorami. Dodatkowo materac jest wykonany z wysokiej jakości materiałów tak, aby był jak najbardziej bezpieczny dla dziecka. Zapewnia mu przyjazne wypełnienie łóżeczka i odpowiednią cyrkulację powietrza. A piękny pokrowiec z kubusiowym wzorem prezentuje się przepięknie i można go prać w pralce w razie zabrudzenia. Wymarzone połączenie dziecięcego uroku i praktyczności dla każdej mamy.

Cały bajkowy pokój czeka już na swojego właściciela. Jestem pewna, że będzie to dla niego wyjątkowe miejsce. Nieważne, czy kupujemy zasłony z Kubusiem, czy lateksowe materace dziecięce Hevea zawsze w pierwszej kolejności kierujmy się dobrem dziecka, a w następnej wyglądem pokoju. Jak widać da się połączyć obie te wartości i dać dziecku bezpieczny i bajkowy pokój marzeń.