Lakiernia proszkowa a odnawianie felg

Mój samochód miał już swoje lata, zatem nie prezentował się najlepiej. Jednak stopniowo zaczynałam go odnawiać, by przywrócić mu dawny blask. Zdecydowałam się na polerowanie i woskowanie lakieru, pranie tapicerki, wymieniłam opony, kupiłam nawet odświeżacz powietrza.

Lakiernia i malowanie proszkowe

lakiernia proszkowa bydgoszczJedynie z felgami nie wiedziałam co zrobić. Były już zardzewiałe, mimo iż aluminium ma kolor srebrny to one były bardziej czarno-pomarańczowe przez brud i korozję. Przeszukiwałam portale motoryzacyjne w poszukiwaniu podpowiedzi. Tak trafiłam na wątek w którym była polecana lakiernia proszkowa bydgoszcz. Forumowicze pisali o tym, jak to świetnie ta firma działa i że dzięki nim felgi wyglądają jak nowe. Obejrzałam zdjęcia i faktycznie widać było, że lakiernia zna się na swojej pracy. Podjechałam tam jeszcze tego samego dnia i dogadałam się z obsługą. Zdecydowałam się na standardowy kolor felgi, taki jak był, zależało mi jedynie na jej odnowieniu. Pan zdjął felgi i zabrał się do pracy, a ja wróciłam autobusem do domu. Kiedy przyjechałam na odbiór auta to byłam zachwycona. Lakiernia proszkowa sprawiła, że wyglądały jak nowe! Lakiernicy powiedzieli, że klienci przywożą felgi nawet w gorszym stanie. Oni jednak mają profesjonalny sprzęt i doświadczenie, które pozwala im działać szybko i kompleksowo. Byłam pod wielkim wrażeniem działania tej lakierni i poleciłam ją wszystkim moim znajomym. Dodatkowo usługi lakierni nie kosztowały dużo, zatem każdego na to stać.

Gdyby nie lakiernia proszkowa to pewnie musiałabym wymieniać felgi na nowe. A tym sposobem zaoszczędziłam pieniądze, czas i ominęłam masę kłopotów. Wszystko dało się załatwić. Na pewno jeśli będą mi potrzebne usługi renowacyjne felg i nie tylko to ponownie zgłoszę się do tej samej lakierni.