Kolorowa odzież Jungmob

 

Jeśli jesteś zwolennikiem lub zwolenniczką wspierania polskich marek odzieżowych to na pewno już znasz nazwę tej firmy. Marka Jungmob tworzona jest przez młode osoby z pasją. Ubrania tworzone są od początku do końca w Polsce.

Kto ubiera się w Jungmob?

odzież JungmobJest to moda skierowana głównie do osób młodych. Ubrania zaprojektowane są w stylu miejskim, często z humorystycznymi printami lub hasłami. Odzież Jungmob wykonywana jest z najlepszej jakości materiałów, a wzory ubrań są niepowtarzalne. Podstawową funkcją ubrań Jungmob jest wygoda. Każda osoba, która chce się poczuć swobodnie i lubi ubierać się w stylu sportowym, znajdzie tutaj coś dla siebie. Dodatkowo jeśli masz poczucie humoru i zdrowy dystans do siebie, możesz wybierać bardziej odważne modele strojów, kolorów i motywów. Odzież Jungmob to polska odpowiedź na modę streetwear czyli w wolnym tłumaczeniu moda pochodząca z ulicy. Znakiem rozpoznawalnym marki są niestandardowe połączenia. Zarówno wzorów jak i kolorów, które teoretycznie do siebie nie pasują, a w praktyce wyglądają razem świetnie. W swojej ofercie firma skupia się zarówno na modzie damskiej jak i męskiej. Starsze osoby nie powinny zniechęcać się do zakupów w sklepie. Chociaż moda skierowana jest głównie do młodzieży, starsi również znajdą coś dla siebie. Asortyment to bluzy, spodnie, koszulki, kurtki oraz sukienki o bardzo atrakcyjnych krojach i wzorach. Do każdego stroju można dobrać dodatki w postaci toreb (damskich i męskich), czapek z daszkiem czy czapek zimowych. Wszystkie artykuły dostępne są on-line.

Ceny ubrań są bardzo przystępne biorąc pod uwagę jakość użytych materiałów i jakość wykonania. Ubrania szyte są na terenie Polski. Ubrania z tak zwanych sieciówek są bardzo powtarzalne i w pewien sposób nudne. Kupując w Jungmob nie ma mowy o wtopieniu się w tłum.