Kolczyki ze złota

Urodziny, imieniny, komunia czy różnego rodzaju rocznice to okazje na które szukamy idealnego prezentu. Chcemy aby osoba obdarowywana poczuła się wyjątkowa i była zadowolona z naszego wyboru. Pomysłem, który jest uniwersalny i ucieszy każda kobietę jest zawsze różnego rodzaju biżuteria. 

Złote kolczyki idealnym pomysłem na prezent

kolczyki ze złotaJaki rodzaj biżuterii jest najbardziej uniwersalny? Myślę, że kolczyki. nie każdy lubi nosić na co dzień wisiorki, bransoletki czy pierścionki, natomiast delikatne, przylegające do ucha kolczyki są prawie niewyczuwalne, a pięknie zdobią nosząca je osobę. Klasyczne kolczyki ze złota nie są może najtańsze, ale to prezent na lata. Za średniej wielkości kolczyki w fantazyjnych kształtach czy wysadzane kamieniami zapłacimy co najmniej 300- 600 zł, albo więcej, bo wybór jest naprawdę duży. Najtańsze, w postaci malutkich złotych kropeczek na wkrętki, możemy kupić już nawet za 70 zł. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na próbę stopu w jakiej wykonane zostały ozdoby. Informacja ta odciśnięta zawsze na samym przedmiocie informuje nas o stosunku użytego złota do innych domieszek. Takie domieszki są normą, ponieważ samo złoto byłoby zbyt miękkie by wytwarzać z niego biżuterię, ale proporcje są dla nas cenną informacją. Oprócz złota tradycyjnego mamy do wyboru również białe i różowe złoto, które prezentuje się bardzo subtelnie i delikatnie. Pięknie wyglądają również kolczyki, które łączą w sobie dwa, albo nawet wszystkie trzy rodzaje złota. 

Jeśli chcemy podarować bliskiej nam osobie zawsze modny i cenny prezent, który doskonale wyrazi nasze uczucia, złote kolczyki będę doskonałym wyborem. Dzięki swoim nieprzemijającym walorom estetycznym na pewno sprawią  osobie obdarowywanej wiele radości i będą piękną  pamiątką na lata.