Kocyki dla najmłodszch

Pierwsza Przytulanką naszego maleństwa może być po prostu zwykły, miły w dotyku kocyk. To przecież pierwsza miła w dotyku rzecz jaką otaczamy naszego malucha. Jest on nieodłącznym elementem snu, aby było miło zasypiać i przytulić się do czegoś delikatnego. Bardzo często dzieci nie mogą się z nim rozstać, pomaga on w zasypianiu ponieważ wtulając się w niego dziecko zasypia spokojniej.

Kocyk z pluszu Minky

kocyki minky dla dzieciDlatego też warto zakup kocyka przemyśleć, aby był odpowiedni dla naszego dziecka. Kocyk dla niemowlaka jest dotykany jego rączkami, buzią i nóżkami, najczęściej są to niczym nieokryte części ciała. Czyli kocyk musi być delikatny i nie powodować żadnych uczuleń, czy też nie może być szorstki w dotyku. Ze względu na jego dość częste użytkowanie warto mieć kilka takich kocyków w zapasie, ponieważ ze względu na dziecko, trzeba go bardzo często prać. A bez kocyka Wasze dziecko może nie zasnąć, albo mieć z tym kłopoty, a po co tak męczyć malucha. Dobrym rozwiązaniem mogą być kocyki minky dla dzieci, wykonane z przyjemnego w dotyku pluszu. To również bardzo dobry prezent dla osób, które nie mają pomysłu co kupić, jadąc w odwiedziny do młodych rodziców i ich pociechy. Uwierzcie, że nawet jeśli prezent się powtórzy, to na pewno będzie użytkowany. Kocyków nigdy dość. Powie Wam to każda mama czy też tata, który już posiada małe dziecko, na pewno z takiego prezentu będzie zadowolony.

Ale zanim kupicie kocyk dla niemowlaka zapytajcie rodziców o preferowaną kolorystykę, aby nie został rzucony w kąt bp np. nie pasuje do wystroju. Wiem, że to może w jakiś sposób dziwactwo, ale pamiętajcie, że świeżo upieczeni rodzice zwracają uwagę praktycznie na wszystko, więc na pewno kolor kocyka będzie miał znaczenie. A przecież na pewno zależy Wam na tym, aby kupić prezent, który będzie spełniał oczekiwania.