Jak znaleźć dobry uchwyt samochodowy?

Kilka tygodni temu dostałem nową pracę, która wiązała się z jazdami serwisowymi po całej Polsce. Dotychczas tak długie trasy pokonywałem ewentualnie w drodze na urlop lub do rodziców mieszkających około czterystu kilometrów od mojego aktualnego miejsca zamieszkania. Z racji iż dopiero zaczynałem swoją przygodę z tak długimi podróżami postanowiłem zainwestować w dobry uchwyt na telefon tak aby mieć ciągły podgląd na GPS. 

Poszukiwania najlepszego uchwytu samochodowego 

uchwyt samochodowy foreverObecnie na rynku dostępny jest ogromny wybór uchwytów wszelkiej maści. Ja podczas wybory uchwytu idealnego kierowałem się jego funkcjonalnością i łatwością w wyjmowaniu z niego telefonu. Przeszukałem wszystkie możliwe sklepy internetowe i w końcu trafiłem na uchwyt samochodowy forever. Uchwyt jest bardzo wygodny w montażu co również było dla mnie bardzo ważne. Bardzo ważną cechą tego uchwytu jest jego uniwersalność i możliwość montażu dowolnego telefonu. Z racji iż będę pokonywał dalekie trasy zależało mi również na tym aby dół uchwytu był otwarty tak aby telefon mógł być na bieżąco ładowany. Uchwyt jest bardzo komfortowy i stabilnie trzyma telefon na swoim miejscu. W trakcie postoju jeśli tylko chcę wyciągnąć telefon wystarczy, że przytrzymam jeden przycisk i uchwyt zwalnia swój uścisk uwalniając telefon w bezpieczny sposób. Ogromną zaletą tego uchwytu jest również możliwość obracania elementu trzymającego telefon w wielu płaszczyznach. Dzięki czemu telefon nie musi być postawiony wertykalnie, możemy go obrócić poziomo. Dzięki temu nawigacja wyświetlana na ekranie telefonu będzie czytelniejsza. 

Podsumowując wybierając uchwyt samochodowy należy kierować się indywidualnymi preferencjami oraz konkretnymi potrzebami jakie uchwyt powinien spełniać. Z racji ogromnego wyboru takich akcesoriów każdy kierowca znajdzie uchwyt najbardziej odpowiedni dla niego.Należy tylko pamiętać aby uchwyt zamykany był w sposób który nie będzie utrudniał pracy telefonu.