Grawerowane spinki do mankietów

Bez wątpienia spinki do mankietów powinien mieć każdy mężczyzna. To one bowiem sprawiają, że koszula wygląda jeszcze lepiej. Dziś na rynku mamy tak ogromny wybór, że czasem może być trudno się na jakieś zdecydować. Dodatkowo dziś można ozdobić je grawerem.

Klasyczna grawerowana spinka

spinki z grawerem indywidualnymSpinki do mankietów przyjmują dziś naprawdę różnorodne kształty. Niektóre wyglądają jak pszczoła, inne natomiast jak piłka do koszykówki. Można zatem zakupić mężczyźnie takie spinki, które będą idealnie pasowały do jego charakteru czy też zainteresowań. Oczywiście dziś można je kupić chociażby u jubilera. Tam bardzo często spinki są tworzone od podstaw i na zamówienie. Jeśli powiemy, że chcemy jakiś konkretny kształt, dobry jubiler na pewno nie będzie miał z tym żadnego problemu. Poza tym gdy kupujemy spinki u jubilera, mamy także możliwość dodania grawera. Ostatnimi czasy jest to bardzo popularne. Takie grawery przyszli małżonkowie umieszczają chociażby na swoich obrączkach. Da się jednak grawer umieścić na wielu innych rzeczach, w tym właśnie na spinkach do mankietów. Dziś takie spinki z grawerem indywidualnym, są bardzo popularne. Taki grawer to może być jakaś ważna dla danej osoby data czy też jej imię. Tak naprawdę tutaj mamy duże pole do popisu, jednakże treść grawera musi być krótka i zwięzła. Zazwyczaj za ten grawer dopłaca się niewielką kwotę. Jeśli kupujemy spinki u jubilera, czasem nie musimy dopłacać nic, ponieważ wielu jubilerów robi to w ramach usługi. Dlatego tym bardziej warto się na to zdecydować.

Umieszczenie grawera na spinkach do mankietów, może sprawić, że taka biżuteria będzie dla nas po prostu bardziej osobista. Bez wątpienia takie spinki mężczyzna włoży chętniej. Dlatego warto pomyśleć o tym kupując taki prezent lub inwestują po prostu w swoje własne spinki.