Gdzie zapisać się na rehabilitację kręgosłupa

Praca siedząca podobała mi się, bo miałam komputer, telefon i mogłam pić sobie kawę w pracy. Z czasem jednak okazało się, że z uwagi na ograniczony ruch zaczęłam odczuwać bóle kręgosłupa. Do pracy jeździłam samochodem i wiedziałam, że sama sobie sprawiłam taki los.

Odbycie rehabilitacji w prywatnej placówce

rehabilitacja kręgosłupa łódźMusiałam iść do lekarza, ponieważ potrzebowałam pomocy. Specjalista zlecił mi wykonanie prześwietlenia i na podstawie wyników dał mi skierowanie na rehabilitację. Ucieszyłam się, bo taka rehabilitacja była mi potrzebna. Placówkę rehabilitacyjną mogłam wybrać sobie i to było korzystne, bo zamierzałam iść prywatnie, bo zajęcia tam  były po godzinach mojej pracy. Dostępnych było sporo placówek, w których wykonywana była rehabilitacja kręgosłupa łódź w zakresie opieki medycznej była mocno rozwiniętym miastem. Wybrałam placówkę, która mieściła się blisko mojego miejsca pracy. Na rehabilitację kręgosłupa zamierzałam chodzić codziennie po pracy i tak było dla mnie najwygodniej. W placówce po przedstawieniu skierowania zostałam zapisana na konkretne zajęcia rehabilitacyjne na kręgosłup. Zaczęłam już następnego dnia i wzięłam ze sobą dres na przebranie. Miałam nawet swoją szafkę i nie musiałam codziennie nosić rzeczy do przebrania. Rehabilitacja kręgosłupa była skuteczna i nawet dość szybko zauważyłam poprawę. Rehabilitację miałam przez dwa tygodnie. Po tym czasie poszłam do lekarza na kontrolę. Poprawa była widoczna i lekarz ucieszył się, że rehabilitacja mi pomogła.

Już nie narzekałam na ból kręgosłupa. Zaczęłam nawet uprawiać sport, by więcej się ruszać. Do pracy zaczęłam też jeździć rowerem i czasami chodziłam pieszo jak była piękna pogoda. Stan mojego zdrowia na tych zmianach tyko zyskał i byłam spokojna o swój kręgosłup.