Gdzie tanio wymienię wyświetlacz w telefonie?

 

Na osiemnaste urodziny dostałam od rodziny pieniądze. Na początku nie miałam pomysłu, na co je wydać a kwota była dość spora i dlatego też musiałam dokładnie przemyśleć ten wydatek. Marzył mi się nowy telefon, więc taki sobie kupiłam i to był najlepszy zakup w moim życiu.

Tanio wymieniony wyświetlacz w telefonie

wymiana wyświetlacza s8Mama zawsze mi powtarzała, że jestem za bardzo roztrzepana i jak się znowu okazało, miała rację. Już na drugi dzień telefon wypadł mi z kieszeni i pękł mi wyświetlacz. Nie chciałam nic rodzicom na ten temat mówić a zostało mi jeszcze trochę pieniędzy i dlatego postanowiłam wydać je na nowy wyświetlacz. Pierwszy raz miałam taką sytuację i musiałam się zorientować, w jakim serwisie możliwa była wymiana wyświetlacza S8 był nowym modelem na rynku, ale wiedziałam, że gdzieś uzyskam pomoc. Szukałam dodatkowo jakiegoś taniego miejsca, bo nie chciałam wydawać dużo pieniędzy. Serwis, w którym dokonywano wymian wyświetlaczy we wszystkich modelach telefonów polecił mi sąsiad. On miał też taką sytuację i właśnie tam poszedł. Od razu pobiegłam do tego serwisu i pokazałam swój telefon. Człowiek, który tam pracował powiedział, że musi zamówić wyświetlacz, ponieważ to nowy model telefonu i na stanie nie miał takich wyświetlaczy. Wymiana została dokonana po trzech dniach i znowu mogłam cieszyć się swoim telefonem. Kupiłam do niego pokrowiec, żeby chronić wyświetlacz. Nie chciałam znowu zawitać do serwisu, jak mi telefon wypadnie z kieszeni czy torebki.

Rodzice nie dowiedzieli się o moim wypadku z telefonem i nie musiałam nic mówić, bo udało mi się wszystko załatwić. Nie dużo zapłaciłam za wymianę wyświetlacza, ale to nauczyło mnie, żebym była ostrożniejsza. Musiałam nad sobą popracować i byłam na dobrej drodze do korzystnych zmian.