Gdzie nauczysz się podrywać?

Sposobów na kobietę, szukał lub szuka, prawie każdy mężczyzna. Co jednak zrobić jeśli mamy sposób, ale czujemy się zbyt onieśmieleni, by podejść i zacząć rozmowę? Znaczy, że tak naprawdę go nie mamy, w takich przypadkach, z pomocą przychodzą szkoły uwodzenia.

Jak zostać podrywaczem?

podrywSztuka flirtu i podrywu jest doskonalona przez mężczyzn od tysiącleci. Jak świat światem, jeszcze nikomu nie udało się wynaleźć uniwersalnego przepisu na zdobycie kobiety. Jednak rozwój psychologii, behawiorystyki oraz komunikacji, uniemożliwił głębsze poznanie naszej zawiłej psychiki, dając wiele odpowiedzi. Nawet na to, jak skutecznie nauczyć się bycia podrywaczem i cieszyć się zainteresowaniem pań. Profesjonalne szkoły uwodzenia organizują kursy, w których może wziąć każdy, pod warunkiem, że skończył osiemnasty rok życia. Na kursach omawiane są zagadnienia głównie z zakresu psychologii oraz komunikacji. Kursanci uczą się rozpoznawania swoich zachowań i świadomego nimi, kierowania. Uczą się także o schematach kobiecych zachowań, które skutecznie można pokonać za pomocą dobrze dobranych argumentów. Stawiany jest nacisk na walkę z obiekcjami, jakie mają kobiety wskutek stereotypów oraz złych doświadczeń. Podryw to nie chamskie zaloty ale prawdziwa sztuka. Kadra prowadząca jest grupą coachów z dużym doświadczeniem oraz licznymi, zawodowymi sukcesami. Zajęcia są prowadzone w ramach małych grup, jednak przy części ćwiczeń, grupy mogą być modyfikowane, tak aby zderzać ze sobą większe grupy kursantów w celach dydaktycznych. Szkoły uwodzenia cieszą się w Polsce, coraz większym powodzeniem.

Sposobem na podryw może być bukiet kwiatów, może być też uśmiech. Wszystko zależy od typu kobiety oraz tego, jaką jesteśmy osobą i co jest dla nas bardziej naturalne. Kursy pomagają poznać swoje mocne strony, jak również te złe, nad którymi powinniśmy pracować.