Elegancka firanka to najlepsza wizytówka naszych okien

Imponująca wprost różnorodność kolorów i wzorów firanek kuchennych stwarza nieograniczone możliwości kreowania atmosfery i stylu naszego domu. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż dobrze uszyte oraz dobrane firanki symbolizują klasę i styl Pani domu.

Wytworne firanki winny być dekoracją każdego okna

eleganckie firankiŻyjemy w czasach, kiedy wybór firanek, kolorów oraz materiałów, z których są one wykonane jest naprawdę bogaty. Nie ma więc przesady w stwierdzeniu, iż eleganckie firanki powinny być wszechobecne w każdym domu. Powieszenie w oknie czegoś brudnego i wyświechtanego świadczyć będzie tylko i wyłącznie o niechlujstwie mieszańców. Elegancko, wygodnie, pięknie czy romantycznie – projektanci są w stanie udekorować nasze okna w dowolnym stylu, nadając im przyjemny charakter i atmosferę. Takim wyjątkowym miejscem w każdym domu jest kuchnia, w której muszą być zawieszone eleganckie firanki. Co jest teraz modne, oprócz wzorów z owocami i warzywami ? Klasyczna elegancja, nasycone barwy i dyskretny połysk, które stworzą wyrafinowany wystrój. Kolory świeże i słoneczne wykreują pogodną i romantyczną atmosferę. Stonowane, surowe barwy i proste wzornictwo, pozbawione bogatych haftów, czy falbanek są stworzone do nowoczesnych wnętrz osób, które stawiają na minimalizm. Ten minimalizm, podejrzany u skandynawskich sąsiadów to też bez wątpienia oznaka dobrego gustu i elegancji, tylko w wydaniu bardziej purystycznym. Możemy także śmiało postawić na wyszukaną grę tkanin i tonacji kolorów. 

Tak bogaty wybór wzorów, tkanin, czy kolorów z pewnością pozwoli nam dobrać eleganckie firanki, które często szyte są na wymiar i jedyne co pozostaje nam do zrobienia to stanięcie na drabinie i powieszenie. Wieszanie dobrze skrojonych firanek powinno być i tak naprawdę jest miłe, łatwe i przyjemne.