Autoryzowana dystybucja wag

Ostatnimi czasy postanowiłem pójść zgodnie z drogą, którą sobie założyłem kilka lat temu. Po przepracowaniu tych kilku lat w roli sprzedawcy w dużej hurtowni motoryzacyjnej postanowiłem pójść o krok dalej. Zdobyte doświadczenie postanowiłem wykorzystać we własnym interesie, który otwieram. Interes ten jest związany z handlem częściami samochodowymi. Póki co zamierzam traktować to zajęcie jako dodatkowe.

Przemysł samochodowy potrzebuje tego typu urządzeń

wagi samochodoweZobaczymy jak uda mi się pogodzić pracę na etacie z własnym interesem. Postanowiłem wyspecjalizować moją firmę w konkretnym obszarze. Dużo jest firm, które oferują części samochodowe więc przebicie się na tym rynku byłoby niezwykle trudne. Postanowiłem więc, że moja firma będzie sprzedawała wagi samochodowe. Po rozpoznaniu rynku okazało się, że nie ma na nim zbyt wielu firm, który oferowałyby podobne rozwiązania. Wagi są niszą, której potencjał wydaje się niezagospodarowany w odpowiedni sposób. Dostrzegłem w tym potencjalny interes, który w chwili obecnej staje się rzeczywistością. Pierwsza partia wag samochodowych zamówiona została z zagranicy. Oprócz sprzedaży, w przyszłości pragnę zostać autoryzowanym dystrybutorem znanego producenta wag samochodowych. Żeby to osiągnąć muszę realizować cykliczne zamówienia, które są punktem wyjścia do dalszych rozmów o potencjalnej współpracy. Obecnie mam już kilku stałych odbiorców, którzy zamierzają kupować ode mnie wagi samochodowe.

Jestem również w trakcie podpisywania kilku kolejnych umów o dostawę tego typu urządzeń do różnych przedsiębiorstw. Jednym z nich są warsztaty samochodowe, które potrzebują również tego rodzaju sprzętu do celów własnych. Oprócz tego zamierzam porozsyłać zapytania ofertowe do publicznych instytucji, które może zainteresować tematyka wag samochodowych.