Aranżacje z Barrisol

 

Wnętrza nowoczesne niczym nie przypominają pudełek z lat 80-tych i 90-tych. Zasady funkcjonalności i ergonomii stosowane konsekwentnie we współczesnych aranżacjach sprawiają, że wygoda i estetyka bierze górę nad ascetyczną powściągliwością. Nowoczesne wnętrza są o wiele bardziej bliskie ludzkiej naturze. Można w nich przyjemnie mieszkać, odpoczywać i pracować.

Zamiast farby i tapety – napinane tkaniny

barrisolWażnym elementem każdej aranżacji są ściany i sufit. Części te, jako największe w każdym pomieszczeniu, najbardziej przyciągają wzrok. Choć niejednokrotnie zawieszamy na nich żyrandole, kinkiety, zdjęcia i obrazy, to jednak Barrisol znalazł lepsze i o wiele ciekawsze rozwiązanie. Napinane sufity i ściany to membrany wykonane z półprzezroczystego materiału. Umieszczone w dowolnym miejscu i na dowolnej wysokości pozwalają na swobodne manewrowanie nową płaszczyzną sufitu lub ściany. Mogą być jednolite lub z nadrukiem, białe lub kolorowe, matowe albo z efektem lustra. Idealnie gładkie lub opadające na kształt łuków. Tkanina daje szeroką gamę zastosowań i mnóstwo inspiracji. W połączeniu z oświetleniem, zarówno tradycyjnym halogenowym, świetlówkowym, jak i nowoczesnym LED ‒ oferuje znakomite efekty wizualne. Wykonane artystycznie ściany i sufity dają zupełnie nową jakość wnętrza. Ze względu na interesujący styl i charakter ‒ tworzą przestrzenie wygodne, przyjemne i pełne unikatowego piękna.

Tkaniny wykończeniowe Barrisol można zastosować wszędzie ‒ w biurach, restauracjach, salach bankietowych, prywatnych mieszkaniach. Są nie tylko łatwe i szybkie w montażu, lecz także znakomicie współgrające z charakterem każdego wnętrza. Znakomicie współtworzą zarówno wykwintne, jak i stonowane aranżacje. Pozwalają się łatwo wymieniać, dając tym samym możliwość częstego wprowadzania zmian.